Otopedia Inak

nájdete nás aj na Facebooku

Artrocentrum manažment pacienta

Výnimočný vďaka špecializácii

Volám sa Agáta Tafsi a pracujem v ortopedickej ambulancii nášho Artrocentra Ortopédia inak ako zdravotná sestra. Aj napriek veľkému počtu pacientov sa snažíme zachovávať ľudský prístup, rešpekt a ochotu pomôcť . Poskytujeme zdravotnú starostlivosť, akú ste stále chceli.

V našom Artrocentre sa snažíme o nadpriemernú starostlivosť o našich klientov. Základom je objednanie na presne stanovený čas a následne dostatočný čas na správnu diagnostiku, liečbu a odporúčanie ďalšieho postupu.

Prvým kontaktom je „duša“ nášho artrocentra, sestrička Agátka. Ona s vami dohodne presný čas vyšetrenia a vysvetlí Vám, ako sa k nám dostať. Na našom tel. čisle 0907/269959 sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť.

Artrocentrum nájdete na prvom poschodí polikliniky Východ na sídlisku Dargovských hrdinov. Pri röntgene odbočíte doľava a zbadáte vstup na naše pracovisko. Neklopte, pokojne vstúpte, čakáreň je za dverami.

Vyšetrenia sú na našom pracovisku spoplatnené.

Okrem základného vyšetrenia, poskytujeme ultrasonografické vyšetrenie pohybového aparátu, podľa potreby doplníme RTG a MRI vyšetrenie. Cieľom je stanoviť správnu diagnózu.

Výhodou nášho pracoviska je, že okrem vyšetrenia vieme poskytnúť následnú komplexnú liečbu. Doplnenie ďalších vyšetrení, obstrekovú a medikamentóznu liečbu, fyzioterapiu priamo v rámci nášho pracoviska.

V prípade, že vaše ťažkosti vyžadujú operačný zákrok, vykonávam operačnú liečbu na viacerých pracoviskách východného Slovenska.

Pokiaľ vás trápia bolesti kolena či ramena, neváhajte a objednajte sa u nás.

Pondelok – štvrtok 08:00 – 16:00

Piatok 08:00 – 12:00


Pacientov objednávame na presný dátum a čas:

Ortopedická ambulancia / 0907 269 959 / artrocentruminak@gmail.com


Telefonické objednávky vybavujeme počas pracovnej doby. Žiadame Vás o trpezlivosť vzhľadom na
veľký počet telefonátov, na všetky reagujeme. V prípade, že napriek tomu máte ťažkosti spojiť sa
s nami, použite emailový kontakt.

Na vrch